“Kaçardım” İçin Geri Sayım Başladı!

Soft Analog grubunun 5 parçalık “Arasında Dünyanın” EP’sinin 2. teklisi “Kaçardım” 11 Haziran’da dinleyicisi ile buluşacak.

Soft Analog gurubu,  “Arasında Dünyanın” adlı EP’nin açılışını 21 Mayıs Cuma günü yayınladığı Mesafeler şarkısı ve klibi ile yapmıştı. Şarkı müzikseverler tarafından ilgi ile karşılandı ve çeşitli müzik platformlarının oluşturduğu listelerde yerini aldı. 5 parçadan oluşan EP, kentleşme, birey-toplum ve bu kavramlarla kurduğumuz ilişkilere odaklanarak, hayatın zorlu bir yolculuk olduğuna vurgu yapıyor.

Mesafeler şarkısında dış dünyayla bağı gittikçe zayıflayan bir karakterin hislerini konu alan Soft Analog grubu, EP’nin 2. parçası Kaçardım’da ise modern dünyanın yarattığı sistemde,  aşk ile birbirlerine tutunarak “iyi” kalmaya çalışan bir çifti anlatıyor. 5 parçadan oluşan EP’nin tüm şarkı sözleri ve besteleri grup üyeleri Ömer Çelik ve İdil Tavşanlı’ya ait.

Morrie Records’un yapımcılığını üstlendiği 5 şarkılık EP’nin tamamı, klipleri ile birlikte Temmuz başında müzikseverlerle buluşacak.

Add Your Comment